„Ливърпул“ се обръщат към Фабио Капело и Пеп Гуардиола
Според вестник „Таймс“ ръководството на „Ливърпул“ се е свързало с Фабио Капело и Пеп Гуардиола.
Андре Вилаш-Боаш, Юрген Клоп, Рафаел Бенитес
Според източник, близък до клуба, в момента се обсъждат имената на Андре Вилаш-Боаш и треньора на „Борусия Дортмунд“ Юрген Клоп.
Кени Далглиш е казал на „Фенуей“ да го подкрепят или да го уволнят
Журналистът на „Би Би Си“ Бен Смит каза в интервю пред „Би Би Си Рейдио Файв Лайв“, че Кени Далглиш е казал на Джон Хенри и Том Вернер да го подкрепят или да го уволнят на разговорите, проведени в Бостън.
„Фенуей Спортс Груп“ да помолили Далглиш да им изложи плановете си за следващия сезон.
Далглиш им е казал в основни линии да го подкрепят или да го уволнят. Шотландският мениджър заминава на семейна почивка утре сутринта, което допълнително затруднява нещата.
Очаква се собствениците на „Ливърпул“ да вземат решение в следващите 24 до 48 часа.
В същото време източник, близък до „Анфийлд“, сподели, че Кевин Кийн е напуснал клуба.
Източникът каза: „Чух, че Кевин Кийн е напуснал клуба.“
„Неговият договор беше временен и засега клубът не е решил дали иска да го поднови. Което не означава, че няма да го направят в един момент, просто на този етап всички подновявания на договори са замразени, тъй като няма човек сега в клуба с достатъчно власт за това.“
Ексклузивно: Кени Далглиш в конфликт с Том Вернер
Според служител, работещ за футболен клуб „Ливърпул“, Кени Далглиш и Том Вернер са влезли в конфликт, и една от двете страни е напуснала демонстративно срещата.
Вернер е казал на Далглиш да преспи една нощ и внимателно да обмисли нещата, тъй като шотландският мениджър е бил изморен от полета.
Твърди се, че Далглиш смята, че собствениците прикриват нещо, и затова мениджърът на „Ливърпул“ е предприел пътуване до Бостън.
Разговорите между собствениците на „Ливърпул“ и мениджъра са можели да се състоят в Англия, когато американците са били на „Уембли“ за финала за „ФА Къп“, така че е сигурно, че сегашните разговори не са били планирани.
В същото време стана ясно, че „Фенуей Спортс Груп“ са водили неофициални разговори с Рафаел Бенитес и Андре Вилаш Боаш. Може да прочетете моя материал в „Отбор.bg“ тук.
Източник: „Копток“
„Ливърпул“ готови да привлекат Момо Диаме
Английското издание „Дейли Мейл“ твърди, че „Ливърпул“ са готови да привлекат полузащитника на „Уигън“ Момо Диаме и да го направят първия футболист, който ще дойде на „Анфийлд“ през лятото.
Диаме ще остане без договор, след като отказа последното предложение на „Уигън“, и „Ливърпул“ ще го вземат без договор, ако се стигне до сделка.
„Евъртън“ също се интересуват от подписа на Диаме.
24-годишният играч иска да напусне „Уигън“, след като загуби мястото си на титуляр в тима на Роберто Мартинес.
Момо Диаме дойде в „латикс“ от „Райо Валекано“. Роденият във Франция футболист има десет мача за националния отбор на Сенегал.
Очаква се Диаме да подсили защитата на „червените“ и да създаде необходимата конкуренция за този пост.
„Ливърпул“ свързвани с футболиста на „Реал Мадрид“ Хамит Алтънтоп
Според последни слухове от вчера отборът на „Ливърпул“ е свързван с полузащитника на „Реал Мадрид“ Хамит Алтънтоп.
29-годишният турски национал е наличен за два милиона паунда, ако се вярва на слуховете, и се твърди, че е в полезрението на Кени Далглиш.
Кени Далглиш гледа на Алтънтоп като на директен заместник на Дирк Каут. Очаква се холандският нападател да напусне това лято.
Алтънтоп, който има договор с „Реал“ до 2015 година, е свързван със завръщане в родната си Турция.
В същото време вестник „Индипендънт“ разкри, че Джърмейн Дефо наистина е бил близо до трансфер в „Ливърпул“ през януари. Цялата новина може да прочетете тук.
