Джонджо Шелви с блестящо представяне при победата на „Ливърпул“

Джонджо Шелви донесе победата на „Ливърпул“, след като момчетата на Брендън Роджърс успяха да обърнат мача и да победят швейцарския отбор „Йънг Бойс“ с 5:3 в първия мач от „Група А“ на „Лига Европа“.

Шелви замени в 67-ата минута Асаиди и вкара два чудесни гола в 76-ата и 88-ата минута.

Гостите от Ливърпул поведоха в четвъртата минута, след като Юхани Ояла си вкара автогол. Рафа Нуцоло изравни в 38-ата минута за домакините, преди Андре Уиздъм отново да донесе преднина за мърсисайдци преди края на първото полувреме.

Ояла изравни за „Йънг Бойс“ в 53-ата минута, а Гонсало Зарате даде преднина за домакините десет минути по-късно.

Себастиан Коатес изравни за „Ливърпул“ преди Джонджо Шелви да се развихри и да донесе победата на „червените“.